افشاگری بزرگ علیه فدراسیون در ورزش‌ و مردم

افشاگری بزرگ علیه فدراسیون در ورزش‌ و مردم/ اساسنامه کویت به فیفا ارسال شد!

🔻پاسخ فدراسیون به صحبت های نصیرزاده

۱- اظهارات آقای نصیرزاده در برنامه ورزش و مردم امروز (جمعه) درباره ارسال اساسنامه فدراسیون فوتبال کویت به فیفا توسط فدراسیون فوتبال در ادوار گذشته یا در دوره فعلی، قویاً تکذیب می‌شود.

۲- اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال بر اساس پیش‌نویس ارائه شده توسط فیفا و با استفاده از نظرات دریافتی از سوی اعضای محترم مجمع فدراسیون انجام شده است.

۳- فیفا همواره از طریق مکاتبات رسمی و ارسال پرسش‌نامه‌های رسمی، اساسنامه کشورهای عضو از جمله ایران را رصد و نظارت می‌کند و این‌گونه اظهارات سطحی و خلاف واقع با هر هدفی که مطرح شود، اگر حاکی از سوءنیت گویندگان نباشد، قطعاً نشانگر عدم اشراف آنها بر رویه‌های قانونی و نظارتی حاکم بر فیفا و فدراسیون ها می‌باشد. ضمناً طولانی شدن روند اصلاح اساسنامه، دلیلی جز تلاش برای اجرای مقررات ملی نداشته است و فدراسیون در تلاش است تا بتواند در کنار الزامات بین‌المللی، مقررات ملی را نیز رعایت کند.

۴- شایسته بود مسولان برنامه ورزش و مردم جهت تنویر افکار عمومی و ارائه اطلاعات صحیح، وقت پاسخگویی را به مدیران فدراسیون فوتبال می‌دادند که با تاسف و در کمال تعجب، چنین رویه‌ای صورت نگرفت.

🔹گفتنی است فدراسیون فوتبال تاکید دارد اظهارات کذب و خلاف واقع، موجبات لطمه به استقلال فدراسیون را فراهم می‌کند و می‌بایست با رعایت رفتار و اخلاق حرفه‌ای، وظیفه ذاتی خود را انجام دهیم؛ و لاغیر.

انتشار در تاریخ تیر ۱۴, ۱۳۹۹ توسط admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *