دوران آماده سازی بسیار خوبی را پشت سرگذاشتیم

هادی رحمانی: چشم انداز تیم مردان‌پاشا، صعود به لیگ دسته دو است

هادی رحمانی سرمربی تیم مردان‌پاشا البرز به خبرنگار ورزش‌۲۴ گفت: تیم فوتبال مردانپاشا مدتی است که فعالیت منظمی را برای آماده سازی و شروع مسابقات لیگ دسته سه کشور آغاز کرده است و خوشبختانه، دو مرحله اردوی آماده سازی بسیار خوبی را طی کرده‌ایم و اگه کرونا اجازه دهد و مسابقات شروع شود، این روند تکمیل تر و با برنامه تر جلو می رود و در کل به لطف مدیریت و نظم انظباط مجموعه تا الان شرایط بسیار مناسبی را رقم زدیم.
سرمربی تیم مردان پاشا، تصریح کرد: با وجود شخص آقای امیر حسین فراهانی لیگ سه بسیار جذاب و پر مخاطب شده است، برنامه ریزی ، نظم مسابقات در فصول گذشته و با عنایت به عدالت محوری ایشان، حتما در این فصل هم شاهد مسابقات پر شور و منظمی خواهیم بود.
رحمانی افزود: قطعا تمامی باشگاه‌های شرکت کننده برای صعود و پیشرفت گام به این مسابقات گذاشته اند، مجموعه مردانپاشا هم از این قاعده دور نیست و در تمامی مسابقات پیش رو برای برد و صعود وارد میدان خواهد شد و چشم انداز آینده ما صعود به لیگ دسته دوم کشور است.
هادی رحمانی در پایان گفت: در انتهای صحبت هایم باید تمام تلاش های جناب آقای بیک وردی، رئیس هیات فوتبال استان البرز تشکر کنم، که بدون هیچ چشم داشتی، از هیچ تلاشی اغماض نکرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *