img
کد خبر : 98 تاریخ : 2022-04-29 11:01:29

آيين تجليل از قهرمانان تيم هاي پایه فوتبال شركت فرهنگي ورزشي سايپا 

آيين تجليل از قهرمانان تيم هاي پایه فوتبال شركت فرهنگي ورزشي سايپا طی مراسمی با حضور دکتر ابوالفضل فراهانی مدیرعامل و دکتر صدر قائم مقام از مربیان و بازیکنان قهرمان تیم های پایه نونهالان، نوجوانان و امید سایپا که این فصل موفق به کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر تهران شده بودند تجلیل شد.

ax

آيين تجليل از قهرمانان تيم هاي پایه فوتبال شركت فرهنگي ورزشي سايپا

طی مراسمی با حضور دکتر ابوالفضل فراهانی مدیرعامل و دکتر صدر قائم مقام از مربیان و بازیکنان قهرمان تیم های پایه نونهالان، نوجوانان و امید سایپا که این فصل موفق به کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر تهران شده بودند تجلیل شد.

 

به گزارش پایگاه خبری تهران ویژن و نقل از روابط عمومی  سایپا؛ طی این مراسم دکتر ابوالفضل فراهانی مدیرعامل شرکت فرهنگی ورزشی سایپا در سخنانی ضمن تجلیل از زحمات کادر فنی و بازیکنان آینده دار فوتبال سایپا اظهار داشت: تلاش های بازیکنان و کادر فنی و مدیران این شرکت باعث نتایج درخشان فوتبال پایه و کسب قهرمانی شد که بخاطر این موفقیت قبل از هر چیز باید شکرگذار خداوند منان بود.

 

گفتنی است: در بخشی دیگر از این مراسم وحید قاسمی مدیر ورزش و مهدی عطالو به عنوان نماینده مربیان هم به صورت مختصر به ایراد سخنرانی پرداختند و در

پایان این برنامه با اهدای لوح از زحمات کادر فنی و بازیکنان تیم‌های نونهالان، نوجوانان و امید تجلیل به عمل آمد.

به گزارش پایگاه خبری تهران ویژن و نقل از روابط عمومی  سایپا؛


دیدگاه ها

نظر خود را ثبت کنید