img
کد خبر : 56 تاریخ : 2022-04-18 08:54:53

از عزل رئیس تا بازداشت نایب رئیس

از عزل رئیس تا بازداشت نایب رئیس:فقط ببینید تیم ملی ایران در چه شرایطی باید به جام جهانی برود/سرپرست موقت در مراسم سالگرد پیشکسوتان دیده میشود.

از راه دور می‌شنویم قرار است چند بازی تدارکاتی برای تیم ملی در نظر گرفته شود اما کیست که نداند این وعده‌ها اصولا در فوتبال ما فرجام خوشی ندارد.

فدراسیون فوتبال
خبرورزشی -

آرتین زهرابی؛ در شرایطی که مخاطبان فوتبال ایران به حضور موفقیت آمیز و آبرومندانه تیم ملی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر می‌اندیشند، فوتبال ما همچنان آبستن غافلگیرکننده است!

فوتبال ایران پیش از جام جهانی، شاهد عزل رئیس فدراسیون نسبتا تازه وارد بود. عزیزی خادم که هنوز دلایل عزل او به طور علنی اعلام نشده، از سمت خود کنار رفت تا در مجمعی که گفته می‌شود به زودی تشکیل خواهد شد از خود دفاع کند.

این بی خبری محض از وضعیت عزیزی خادم و چرایی عزل او، اما با ماجرای بازداشت نایب رئیس فدراسیون فوتبال وارد فاز عجیب تر شد؛ حالا در این باره هم هیچ توضیحی به افکار عمومی داده نمی‌شود و فدراسیون فوتبال نیز در این باره بیانیه ای صادر نمی‌کند.

 

هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال که امروز یکی از اعضایش را از دست داده، یک سرپرست فوتبالی دارد که این روزها به جز حضور در تمرین تیم امید، شرکت در مراسم سالگرد درگذشت پیشکسوتان فوتبال ایران و ... کار خاصی از دستش بر نمی‌آید.

 

از راه دور می‌شنویم قرار است چند بازی تدارکاتی برای تیم ملی در نظر گرفته شود اما کیست که نداند این وعده‌ها اصولا در فوتبال ما فرجام خوشی ندارد و اعتماد به آنچه مسولان درجه چندم ادعایش را دارند کاری بسیار سخت است!

یادمان می‌آید وقتی مهدی تاج به صورت ناگهانی از ریاست فدراسیون فوتبال کنار رفت، تا مدت‌ها فدراسیون با حضور سرپرست موقت اداره می‌شد اما تمام این بلاتکلیفی‌ها برای ما درس عبرت نشد تا تیم عزیزی خادم که همه کار فوتبال ایران شده بود این سرنوشت تلخ در انتظارشان باشند.

در این فوتبال، خیلی‌ها باید مسول عملکرد خود باشند اما تنها افرادی که به هیچ کجا پاسخگو نیستند اعضای مجمع فدراسیون فوتبال هستند که در این سال‌ها بر سر اینکه چه کسی باید فوتبال کشور را اداره کند، با هم بیعت می‌کنند. این وضعیت پارادوکسیکال، اوضاع آشفته فوتبال ما را در آستانه جام جهانی نشان می‌دهد که متاسفانه امیدی به بهبودی آن هم نیست.


دیدگاه ها

نظر خود را ثبت کنید