img
کد خبر : ۲۳۷ تاریخ : 2022-07-08 07:21:25

جلسه هماهنگی و هم اندیشی برگزاری مسابقات مینی فوتبال جام پرچم در تهران

جلسه هماهنگی وهم اندیشی در مورد رویدادملی و برگزاری مسابقات مینی فوتبال جام پرچم در سالن آمفی تئاتر اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد.

جلسه هماهنگی و هم‌اندیشی درمورد رویداد ملی و برگزاری مسابقات مینی‌فوتبال "جام پرچم" در سالن آمفی‌تئاتر اداره‌ کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد.

 
در این جلسه و با حضور دکتر انصاری کارشناس دفتر توسعه ورزش روستایی وزارت ورزش و جوانان، ایرجی معاون توسعه امور ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان استان تهران، کریم مقدم رئیس انجمن ملی فوتبال کشور، مینا فتح‌الله پور نماینده هیات روستایی عشایری و بازیهای بومی محلی، رؤسای هیات‌های شهرستان ها و معاونین ورزشی ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها و حوزه‌ها، ضرورت تشکیل کارگروه در سطح بخش، حوزه و شهرستان درمورد جام پرچم برابر آیین‌نامه ارسالی مورد تاکید قرار گرفت.
همچنین مقرر شد، محل برگزاری مسابقات در زمین‌های روباز برای آقایان و بانوان و با حضور عوامل اجرایی و کادر پزشکی در کنار مسابقات پیش‌بینی شود و داورانی که در کلاس انجمن مینی‌فوتبال شرکت کرده‌اند، به‌صورت رایگان در این رقابت ها از آن‌ها تحت عنوان کارآموز استفاده گردد.
بنا به همین گزارش، براساس ابلاغیه وزارت ورزش و جوانان، شروع مسابقات از تاریخ 21 مرداد خواهد بود وهر حوزه، شهرستان و بخش می تواند در روز عید غدیر، افتتاحیه مسابقات را برگزار کند. همچنین مقرر شد تیم خبری وزارت ورزش و جوانان از دو منطقه با هماهنگی هیات روستایی عشایری استان ها با توجه به اعلام قبلی نسبت‌به تهیه فیلم و مستند خبری اقدام کند.

 


دیدگاه ها

نظر خود را ثبت کنید