img
کد خبر : 63 تاریخ : 2022-04-19 18:43:49

در انتظار تکرار درخشش امیرعلی با لباس استقلال

در انتظار تکرار درخشش امیرعلی با لباس استقلال امیرعلی صادقی که در اردوی اخیر تیم ملی خوش درخشیده، در انتظار فرصتی با پیراهن استقلال است. یکی از خریدهای جوان فرهاد مجیدی در تابستان گذشته، جذب امیرعلی صادقی بازیکن جوان و آینده دار سایپا بود

ax

در انتظار تکرار درخشش امیرعلی با لباس استقلال

امیرعلی صادقی که در اردوی اخیر تیم ملی خوش درخشیده، در انتظار فرصتی با پیراهن استقلال است.

April 19, 2022

 یکی از خریدهای جوان فرهاد مجیدی در تابستان گذشته، جذب امیرعلی صادقی بازیکن جوان و آینده دار سایپا بود که او نیز به همراه امیرحسین حسین زاده از خودروسازان به جمع شاگردان فرهاد مجیدی اضافه شد و اتفاقا در همان ابتدای فصل و دیدار با ذوب آهن، با یک پاس گل به یامگا خیلی زود توانایی های بالایش را به نمایش گذاشت.

البته ترافیک در خطوط تهاجمی استقلال باعث شد تا امیرعلی صادقی طی 9 دیداری که به عنوان بازیکن جانشین در لیگ برتر به میدان رفته، تنها 129 دقیقه فرصت عرض اندام داشته باشد و همین مسئله نیز یکی از عوامل اصلی در نداشتن فرصت کافی برای این بازیکن و نشان دادن توانایی هایش بوده است.

با این حال، درخشش امیرعلی صادقی در اردوی اخیر تیم ملی امید حسابی کادرفنی و هواداران استقلال را امیدوار کرده است. او در جریان پیروزی پر گل تیم ملی برابر پرسپولیس توانست دروازه رقیب مستقیم آبی ها در راه قهرمانی را باز کند، آن هم در روزی که یحیی گل محمدی تقریبا از تمامی ستاره های اصلی خود در ترکیب تیمش استفاده کرده بود.

صادقی چند روز پیش مجددا موفق شد برای تیم ملی امید گلزنی کند. او برابر تیم اصلی گل گهر به میدان رفت و در جریان شکست دو بر یک ملی پوشان، تک گل تیم مهدوی کیا را به زیبایی وارد دروازه فروزان کرد و برای دومین بار با پیراهن تیم ملی امید موفق به گلزنی شد.

حالا این بازیکن جوان و آینده دار امیدوار است که در بازی های باقیمانده استقلال در لیگ برتر فرصت حضور در ترکیب و درخشش را به دست بیاورد. از سوی دیگر و پس از گلزنی های صادقی، مجیدی نیز بابت این خرید آینده دار رضایت دارد و به نظر می رسد برای فصول بعد روی درخشش این بازیکن حساب ویژه ای باز کرده است.

خبرنگار:مهران فلاح دوست


دیدگاه ها

نظر خود را ثبت کنید