img
کد خبر : 82 تاریخ : 2022-04-24 05:28:31

سرمربی تیم جوانان 10 اردیبهشت معرفی می شود.

با اعلام سخنگوی کمیته فنی سرمربی تیم جوانان 10 اردیبهشت معرفی می شود اعضای کمیته فنی فدراسیون فوتبال 10 اردیبهشت سوابق گزینه های سرمربیگری تیم ملی جوانان را بررسی و یکی از آنها را به عنوان سرمربی تیم ملی جوانان انتخاب خواهند کرد.

با اعلام سخنگوی کمیته فنی

سرمربی تیم جوانان 10 اردیبهشت معرفی می شود

 

اعضای کمیته فنی فدراسیون فوتبال 10 اردیبهشت سوابق گزینه های سرمربیگری تیم ملی جوانان را بررسی و یکی از آنها را به عنوان سرمربی تیم ملی جوانان انتخاب خواهند کرد.

 

این خبر از سوی ابراهیم قاسمپور سخنگوی کمیته فنی فدراسیون فوتبال اعلام شده است. بنا به گفته وی نامزدهای سرمربیگری تیم ملی جوانان از 6 مربی به 3 مربی رسیده اند و از بین آنها در جلسه 10 اردیبهشت یکی به عنوان سرمربی تیم ملی جوانان انتخاب خواهد شد.

 

از گزینه هایی که برای هدایت تیم ملی جوانان مطرح شده اند می توان از مجید نامجو مطلق و صمد مرفاوی یاد کرد. دو مربی ای که سوابق مربیگری در تیم استقلال داشته اند. دیگر گزینه مد نظر کمیته فنی برای هدایت تیم ملی جوانان امیر حسین پیروانی است که آخرین حضور تیم ملی جوانان در جام جهانی با حضور او در سال 2017 اتفاق افتاده است.

 

پیش تر اعضای کمیته فنی حسین عبدی را به عنوان سرمربی تیم ملی نوجوانان انتخاب کردند که با تایید این انتخاب از سوی اعضای هیات رییسه حسین عبدی برای شروع تمرینات تیم ملی نوجوانان برنامه ریزی خواهد کرد. در سال 2022 مسابقات مقدماتی و نهایی جام ملت ها و در سال 2023 جام جهانی نوجوانان و جوانان برگزار می شود و سهمیه آسیا برای حضور در این مسابقات 4 تیم است

پایگاه خبری تهران ورزش

خبرنگار:سید محمد امین قهاری

 

 


دیدگاه ها

نظر خود را ثبت کنید