اخبار بانوان

 • قهرمانی تیم فوتسال بانوان پیکان
  مدیرعامل پیکان نقش ویژه‌ای در این قهرمانی داشت نیلوفر اردلان: سال بعد تیم قدرتمندتری می‌بندیم سرمربی تیم فوتسال بانوان پیکان می‌گوید مدیرعامل باشگاه برای فصل آینده از او حمایت ویژه ای خواهد کرد با اینکه چند روزی از فینال و قهرمانی تیم ما گذشته اما همچنان بابت این اتفاق خوشحالیم. خداراشکر که این عنوان مهم به دست آمد و امیدواریم که این موفقیت‌ها برای مجموعه پیکان تداوم داشته باشد.
  زمان خبر 2022-04-25 17:38:59
 • برگزاری اولین دوره آکادمی فوتسال داوری بانوان استان تهران
  برگزاری اولین دوره آکادمی فوتسال داوری بانوان استان تهران به میزبانی شهرداری منطقه 2 سرای محله شهرک آزمایش برگزار شد. اولین دوره آکادمی فوتسال بانوان پایتخت امروز برگزار شد. این دوره با حضور سرکار خانم دکتر هاشمی نائب رئیس بانوان هیات فوتبال، جناب دکتر فروغی رئیس کمیته داوران
  زمان خبر 2022-06-02 04:41:04
 • رتبه هفتمی تیم ملی والیبال نوجوانان دختر آسیا
  والیبال نوجوانان دختر آسیا ایران باز هم به هفتمی بسنده کرد. تیم ملی والیبال نوجوانان دختر امروز در آخرین مسابقه خود در رقابت های قهرمانی آسیا برای رتبه هفتم مسابقات به مصاف ازبکستان رفت و سه بر یک به پیروزی رسید.
  زمان خبر 2022-06-13 08:19:28
 • برگزاری تمرین سنگین بانوان برای حضور در مسابقات کافا
  اعضای تیم ملی فوتبال بانوان امروز از ساعت ۱۸:۳۰ در کمپ تیم های ملی زیر نظر مریم آزمون تمرینات خود را برای حضور در رقابت های کافا آغاز كردند. ملی پوشان کشورمان در این تمرین سنگین و ۱۲۰ دقیقه ای پس از دویدن دور زمین تمرینات پرفشار تاکتیکی را در دستور کار قرار دادند. پیش از شروع تمرین مریم آزمون سرمربی تیم ملی دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد و از آنها خواست تا با توجه به فرصتی که بدست آورده اند نهایت استفاده را ببرند. اعضای تیم ملی بانوان روز گذشته وارد اردوی تیم ملی شدند و در تست های پزشکی شرکت کردند. تیم ملی فوتبال بانوان ۱۴ تیر بعد از برگزاری آخرین جلسه تمرینی عازم تاجیکستان محل برگزاری رقابت های کافا می شود.
  زمان خبر 2022-06-28 20:27:00

اخبار بیشتر :