🔸اعلام برنامه مسابقات هفته اول لغایت هفته سوم لیگ دسته دوم کشور

🔺برنامه مسابقات هفته اول:
🔹ساعت ۱۴ روز شنبه ۲۹/۹/۱۳۹۹
شهرداری بندرعباس – شهرداری همدان(خلیج فارس بندرعباس)
علم و ادب تبریز- ویستا توربین تهران
🔹ساعت ۱۴:۱۵ روز شنبه ۲۹/۹/۱۳۹۹
ملی حفاری اهواز- امید گناوه (اختصاصی ملی حفاری)

🔹ساعت ۱۴ روز یکشنبه ۳۰/۹/۱۳۹۹
مس نوین کرمان – سپیدرود رشت (امام علی کرمان)
اسپاد تهران- فولادنوین اهواز (متعاقبا اعلام می شود)
🔹ساعت ۱۴:۱۵ روز یکشنبه ۳۰/۹/۱۳۹۹
نفت و گاز گچساران – اتحاد کامیاران (شهدای نفت گچساران)
ایرانجوان بوشهر – محتشم تبریز ( مهدوی بوشهر)
🔹ساعت ۱۴ روز دوشنبه ۱/۱۰/۱۳۹۹
مس شهربابک – شهرداری بم (شهدا مس شهربابک)
شهدا بابلسر – سردار بوکان (متعاقبا اعلام می شود)
اترک خراسان شمالی – شمس آذر(کاسپین) قزوین ( ۱۷ مهر بجنورد)
شهیدقندی یزد – میلاد مهر تهران (نصیری یزد)

🔹ساعت ۱۴:۱۵ روز دوشنبه ۱/۱۰/۱۳۹۹
نیروی زمینی تهران – شهرداری ماهشهر (متعاقبا اعلام می شود)
پاس همدان – عقاب تهران (حاجی بابایی همدان)
نفت امیدیه – شاهین بندرعامری بوشهر (شهدا نفت امیدیه)


🔺برنامه مسابقات هفته دوم
🔹ساعت ۱۴ روز یکشنبه ۷/۱۰/۹۹
سپیدرود رشت – نفت و گاز گچساران ( سردار جنگل رشت)
شهرداری همدان – مس نوین کرمان (قدس همدان)
اتحاد کامیاران – اسپاد تهران( آزادی کامیاران)
محتشم تبریز- ملی حفاری اهواز (شهرداری تبریز)

🔹ساعت ۱۴:۱۵ روز یکشنبه ۷/۱۰/۹۹
امید گناوه – علم و ادب تبریز (سراجی گناوه)
فولادنوین اهواز- ایرانجوان بوشهر (اختصاصی فولاد –اهواز)
ویستا توربین تهران – شهرداری بندرعباس ( غدیر تهران)
شاهین بندرعامری – شهیدقندی یزد (متعاقبا اعلام می شود)

🔹ساعت ۱۴ روز دوشنبه ۸/۱۰/۹۹
شهرداری بم – پاس همدان (متعاقبا اعلام می شود)
عقاب تهران -نیروی زمینی تهران (عطر سیب باقر شهر- تهران)
سردار بوکان – مس شهربابک (خاتم الانبیاء بوکان)

🔹ساعت ۱۴:۱۵ روز دوشنبه ۸/۱۰/۹۹
میلاد مهر تهران – شهدا بابلسر (متعاقبا اعلام می شود)
شمس آذر (کاسپین) قزوین – نفت امیدیه (سردار آزادگان قزوین)
شهرداری ماهشهر – اترک بجنورد ( شهدا ماهشهر)

🔺برنامه مسابقات هفته سوم
🔹ساعت ۱۴ – روز شنبه ۱۳/۱۰/۹۹

مس نوین کرمان – ویستا توربین تهران
شهرداری بندرعباس – امید گناوه (خلیج فارس بندرعباس)
نفت و گاز گچساران – شهرداری همدان (شهدا نفت گچساران)
اسپاد تهران- سپیدرود رشت (متعاقبا اعلام می شود)
محتشم تبریز – فولادنوین اهواز ( اختصاصی شهرداری تبریز)

🔹ساعت ۱۴:۱۵ روز شنبه ۱۳/۱۰/۹۹
ایرانجوان بوشهر – اتحاد کامیاران (مهدوی بوشهر)
ملی حفاری اهواز – علم و ادب تبریز (اختصاصی ملی حفاری – اهواز)

🔹ساعت ۱۴ روز یکشنبه ۱۴/۱۰/۹۹
نیروی زمینی تهران – شهرداری بم (متعاقبا اعلام می شود)
مس شهربابک – میلاد مهر تهران (شهدای مس شهر بابک)
اترک خراسان شمالی – عقاب تهران (۱۷ مهر بجنورد)
شهدا بابلسر – شاهین بندرعامری بوشهر (متعاقبا اعلام می شود)
شمس آذر(کاسپین) قزوین- شهرداری ماهشهر (سردار آزادگان قزوین)

🔹ساعت ۱۴:۱۵ روز یکشنبه ۱۴/۱۰/۹۹
پاس همدان – سردار بوکان (حاجی بابایی همدان)
نفت امیدیه – شهیدقندی یزد ( شهدا نفت امیدیه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *